JAK VZNIKAJÍ ŠOKOVĚ CHLAZENÁ HOTOVÁ JÍDLA?

Na počátku jsou kvalitní čerstvé suroviny a profesionální kuchaři, kteří uvaří chutná jídla. Samozřejmostí je dodržování všech hygienických norem a předpisů. Za využití moderní technologie se hotová jídla zchlazují dle speciálního postupu. Ty pak pracovníci balí do varných sáčků, misek nebo zapékacích misek.

JÍDLO STAČÍ OHŘÁT, KLIDNĚ AŽ ZA 60 DNÍ

Jakmile se hotové jídlo dostane k zákazníkovi, není nic snazšího než jej jen ohřát a sníst, případně uskladnit či zabalit s sebou na cesty. Jídlo je trvanlivé, díky způsobu zpracování, typu balení a formě skladování vydrží 30–60 dnů od data výroby, a to bez ztráty skvělé chuti a výživových hodnot.

nase-kuchyn-trvanliva-jidla

KDY SE TRVANLIVÉ JÍDLO BUDE HODIT?

Prakticky kdykoliv. Chutná jídla, která stačí jen ohřát využijete v mnoha případech.

  • Ať už jste pracovně vytížení, nebo se vám jednoduše nechce vařit, jídlo jen vyndáte z ledničky a za pár minut jej máte ohřáté a připravené k snědku. Ušetřený čas můžete věnovat rodině nebo svým koníčkům.
  • V blízkosti práce nemáte kvalitní restauraci, nebo v půlhodinové pracovní pauze jídlo z restaurace nestíháte? I tady využijete kvalitní trvanlivá jídla.
  • Na dovolené by se mělo především odpočívat, a ne si dělat starosti a ztrácet čas s vařením. Není nic jednoduššího než si nabalit jídla s sebou a na dovolené už je jen ohřát.

ZA VŠÍM HLEDEJTE RODINU

A kdo tato chytrá trvanlivá jídla připravuje? Jedná se o rodinnou firmu Naše kuchyň, která jídla doručí po Praze a okolí. Zárukou je skutečná poctivá chuť jídel, které jsou uvařené z pečlivě vybraných surovin.