Zákaznická podpora:obchod@nase-kuchyn.cz

Závislé NEporovnání jídel!

Chtěli jsme vám ukázat proč NEporovnávat naše jídla s krabičkou ze supermarketu. Omlouváme se nejmenované značce jídel za výběr právě její krabičky. Nesledujeme tím pošpinění jejího jména. Vybrali jsme jí pouze jako výrobek k porovnání. Chlazená hotová jídla mají využití jak doma tak i při dovolených, nebo na cestách karavanem a podobných aktivitách, kde dokážete skladovat jídlo soustavně chlazené.

Porovnávali jsme subjektivně a určitě v tomto článku hledejte z části zaujatost. Jinak to ani z pozice výrobce / prodejce udělat nedokážeme. Pro nás (a doufáme, že i pro vás) budou naše pokrmy ty nejlepší. Na fotkách v galerii můžete vidět porovnávané rozdíly. 

  Krabička Naše kuchyň
Trvanlivost Jídla mají v obchodech zpravidla 14denní trvanlivost. To je dáno technologií výroby a jsou určena skoro „k okamžité spotřebě“. Jídlo přijde o řadu živin a zároveň o chuť. Trvanlivost našich jídel dosahuje průměrně 60denní garance. Jídlo prochází speciální technologií šokového chlazení, při které získá svou trvanlivost a zároveň neztratí výživové hodnoty a chuť.
Hmotnost Porovnaný vzorek má bez přílohy hmotnost 313 g. Váha včetně přílohy 434 g. Naše porce má 350 g. Příloha se u nás prodává samostatně
Maso Váha masa nebyla porovnána. Opticky bylo masa méně, šedivé zabarvení masa. Hovězí maso. Minimálně 100 g.
Spotřeba Od nákupu 13 dní. V den nákup byla skladem várka s 84denní spotřebou. Svíčková má od zachlazení ve výrobě 90denní spotřebu.
Příprava Mikrovlnná trouba 600 W 3-4 min. Propíchnete plastový obal a dáte v obalu do mikrovlnné trouby. Aby se naše pokrmy prohřáli, je nutné je ohřát ve vodní lázni. Jen takto, získáte znovu správnou konzistenci, lesk omáčky a její chuť. Naše jídla se dají ohřívat i v mikrovlnné troubě, ale využijte tento postup jen v krajní nouzi. Připravíte se tak o zážitek z námi uvařeného jídla.
Využití Okamžitá spotřeba doma nebo v blízkostí místa nákupu. Zásoba domů. Dovolená v karavanu. Lyžovačka v zahraničí nebo pobyt u moře, většinou v apartmánu. Chalupa.
Skladování V lednici chlazené 0 – 5C. Krabičky zaberou více místa. V lednici chlazené 0 – 5C. Díky přepravnímu obalu z tvrdého plastu vás nezaskočí převoz v chladící tašce nebo thermo boxu. Stejně tak bude nadšení při skladování v lednici. Obaly se tvarově přizpůsobí prostoru.
Chuť Neporovnatelné. Musíte vyzkoušet ????
Cena 79.90,- Kč 125,- Kč